הבשורה של

מי אנחנו?

התחדשות היא חנות לבגדי אופנה, בסיס, יום יום, אירועים והלבשה תחתונה הממוקמת בישוב עלי שבבנימין.

חנות גדולה עם מגוון רחב של סגנונות, מידות ומחירים שאישה יכולה למצוא בו הכול(חוץ מנעליים) החנות מעוצבת בצורה נעימה ומוקפדת, צוות המוכרות בחנות מוכשרות להתאמה מקצועית של הלבשה והלבשה תחתונה במאור פנים ובסבלנות אשר שמם הולך לפניהם בכל הארץ.

התחדשות איננה רק חנות אזורית, נשים  מגיעות להתחדשות מכל רחבי הארץ במיוחד בגלל השירות האדיבות והמקצועיות.

החזון שלנו

"נשים שמחות הן הכח המחיה"

זה משפט המנוע שלנו, משם אנחנו פועלות, ולשם אנחנו מכוונות מידי יום בעבודתנו בהתחדשות.

דמיינו לעצמכם רגע אישה שמחה, ואת המציאות סביבה.

ואז דמיינו אישה לא שמחה, ואת מה שקורה סביבה, כמה טוב ואנרגיות יש לאישה שמחה, ולהפך.

אז כמובן… לכולנו ובכולנו יש גם מזה וגם מזה, אבל כשאישה שמחה יש סביבה מעגלים של אור וטוב זה משפיע עליה, על הילדים, על הבית, על מי שסביבה בעבודה ובכל מעגל שהוא בו היא נמצאת. מתוך ההתעסקות והלווי של נשים למדנו עד כמה אפילו מטפחת פשוטה ב30 ש”ח או עגילים פשוטים ב20 ש”ח יכולים לשמח אישה במשך שבועיים, נותנים לאישה כח לעמוד מול המראה ופשוט לשמוח בעצמה.

מתוך המקום הזה של חיבור חומר ורוח, שמים וארץ, נשיות ובגדים, אנחנו פועלות, לעשות נשים שמחות ויפות, לעשות בתים שמחים ומעגלים של טוב בעם ישראל.

דפנה מאיר, בעלת המותג התחדשות, אשר הוא מפעל חייה.

חיה 100% חומר ו100% רוח, לומדת את האיזון היום יומי העדין והרך ביניהם, כמו כולנו. חולמת והוגת התחדשות, החנות שמתרחבת עוד ועוד פיזית, ועכשיו גם וירטואלית. באתר שלנו אמנם אין גישה לראות את כל הפריטים בחנות ואף ניתן לרכוש רק מעט מאד מהם, כל זאת כמובן ללא החוויה הבין אישית הכול-כך מדוברת בחנות עצמה.

ובכל זאת הרגשנו את הצורך מתוך בקשות אין סופיות של כל קהל לקוחותינו, מכל רחבי הארץ, להנגיש עבורכן מעט מכל הטוב הזה שקורה כאן, בהתחדשות, לעולם האון ליין, במדיה מסוימת ובקונספט ייחודי.

“אני מברכת אתכן שתדעו להיות קשובות לעצמכן, לנפשכן, לגופכן, אין מודל ליופי!

תהיי מי שאת- זה הקונספט בהתחדשות.

אני מאמינה שאין דרך בה אישה צריכה להראות, להתלבש, לשקול או לקשור בה את המטפחת. יש את הדרך שלך בה את מביאה את הטוב והיופי שבך לעולם, תתרכזי פנימה ותגלי אותה. מתוך החיבור לרוח, לחומר, ולאיזונים שביניהם.

מתוך רמת הצניעות בה את מאמינה ורוצה לחיות. הסגנון, הצבעים, והמידות אשר מתאימות לך בכל אחד משלבי הנשיות המשתנים ומתחדשים 

התחדשות, פשוט תהיי מי שאת!”

העבר שלנו

בשנת תש”ע (2010) התחילה דפנה לתפור ולמכור מטפחות מתוך ארגז קטן בחדר בקרוואן בו גרו כזוג צעיר עם ילדה קטנה אשר הגיעו לעלי מרמת השרון, רק לשנה אחת.

אט אט הארגז התרחב לארון, ומשם לעוד מדפים וכעבור שנתיים כשכבר נהיה צר מלהכיל הם בנו חדרון קטן בעליית גג, עד היום אי אפשר לדמיין כמה נשים הגיעו לשם.

לאחר זמן מה הם החליטו לקבוע את ביתם בישוב עלי, בבית החדש נבנתה יחידה צדדית של 20 מ”ר, עבור החנות המצליחה,  כששם הם חשבו שהם הגיעו לפסגת חלומותיהם נפתח מרכז הקניות לב עלי, בהתלבטות רבה ובצעד אמיץ כשהמרכז עוד היה כמעט ריק מחנויות הם החליטו להגשים חלום נוסף ואם כבר הולכים על זה אז להקים חנות ברמה הגבוהה ביותר, בכל המישורים- 100% השקעה בעיצוב, 100% השקעה ברמת השירות הלא מתפשרת, 100% מחשבה ברוחניות, ובדבקות בשליחות ובמשימה הגדולה- לעשות נשים שמחות ויפות.

כעבור 4 שנים ומתוך ההצלחה הגדולה החנות התרחבה והשתדרגה ל160 מ”ר של ממלכה נשית מופלאה, מתוך מחשבה עד הפרטים הקטנטנים ביותר (פינת המתנה מכבדת לגברים וכדומה).

משם אנחנו רק הולכים ומתרחבים, מתוך אמונה שכשיהודי מדייק את השליחות שלו ואת רצון ה’ ממנו בעולמו הוא רואה ברכה בעמלו. 

עגלת קניות

משלוח חינם- בקניה מעל 400 ש"ח

התחילי צ'אט
צריכים עזרה?
היי, ברוכים הבאים ,
איך נוכל לעזור?
התחילו צ'אט כאן למטה
דילוג לתוכן